KWS
   
 

KWS zajmuje się hodowlą roślin rolniczych

Marka KWS kształtowała się w ciągu 150 lat istnienia naszego przedsiębiorstwa. Wyraża ona wartości i zasady, którymi w tym długim okresie czasu kierowały się w kolejne generacje pracowników naszej firmy:

 

  • Dbałość o osobiste kontakty z naszymi klientami – chcemy być dla Państwa godnym zaufania i kompetentnym partnerem dostarczającym takie produkty, jakich Państwo od nas oczekują.

  • Stałe i wysokie nakłady na badania i hodowlę - umożliwia nam to hodowlę wydajnych i zdrowych odmian roślin uprawnych i produkcję materiału siewnego o najwyższej jakości. Ogromną wagę przywiązujemy do wczesnego rozpoznania zadań stojących przed współczesnym rolnictwem, aby być w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania, pozwalające sprostać wyzwaniom przyszłości.

  • Niezależność naszej firmy jako specjalisty od hodowli i produkcji nasion - większościowy pakiet akcji KWS wciąż jeszcze znajduje się w rękach jego założycieli - gwarantuje nam to niezawisłość w podejmowaniu decyzji oraz trwałość procesów gospodarczych.

KWS - specjalista od nasion

 

 
KWS